COLORTONE RESİM YARIŞMASI – 29 EKİM 2019 – COLORTONE SERBEST KONULU RESİM YARIŞMASI

Colortone sanatsal boyaları firması tarafından düzenlenen en son güncel resim yarışmasının konusu “serbest” olarak belirlenmiştir.

Yarışmaya 18 yaş üstü katılımcıların resimleri kabul edilecektir.

RESİM YARIŞMASI KATILIM ŞARTLARI

  1. Yarışmaya katılan eserler Colortone Sanat Boyalarından akrilik veya yağlıboya ile tuval üzerine yapılmış olmalı ve daha önce yarışmaya katılmamış, ödül almamış veya herhangi bir yerde sergilenmemiş olmalıdır. Konu serbesttir
  2. Her katılımcı en fazla 2 eserle katılabilir; katılımcı, adı, soyadı, adres ve iletişim bilgilerini fotoğraflı özgeçmişini, eserin boyutlarını, eserin adını bilgi formuna yazarak resmin arkasına yapıştırıp göndermelidir. Resim çalışmalarının Colortone Sanat Boyaları ile yapıldığını belgelemek içinde mutlaka çalışırken boyalarla birlikte çekilmiş bir fotoğrafında gönderilmesi zorunludur. Aksi halde eserler değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu fotoğraflardan birine de ödül verilecektir. Fotoğrafların yazıcıdan alınmış çıktılarını diğer belgelerle ve resimlerin orijinalleri ile birlikte eksiksiz teslim edilmelidir.
  3. Eserlerin orijinallerinin gönderilmesi zorunludur. Fotoğraf ve CD gibi gönderiler kabul edilmeyecektir.
  4. Eserlerin Boyutları: Kısa kenarı 40 cm’den küçük eserler değerlendirilmeyecektir
  5. Colortone Sanat Boyaları Yarışması için eserlerin son teslim tarihi: 29 EKİM 2019 Kargodan kaynaklı gecikmelerden ve kargo sırasında eserin zarar görmesinden firmamız sorumlu değildir
  6. Eserlerin Teslim Tarihi: 29 EKİM 2019 Değerlendirme Kasım ayı içinde yapılıp, sonuçlar 24 KASIM 2019 tarihinde açıklanacaktır.
  7. Ödül ve mansiyon alan eserlerin katılımcıları, eserlerini ve her türlü kullanım hakkını Colortone Sanat Boyaları üreticisi Fidan Kimya’ya vermiş sayılacaktır.
  8. Her Katılımcıya Katılım Sertifikası verilecektir.
  9. Dereceye giremeyen eserler en geç 20 ARALIK 2019 tarihine kadar teslim alınabilir. Bu tarihten sonra eserlerin iadesi söz konusu değildir. Eser iade alacak olanların iade adreslerini ve talep ettikleri kargo firmasını belirtmelidirler. Kargo bedelleri eser sahibine aittir.
  10. Katılımcılar yarışmaya katılmakla katılım şartlarını ve jüri kararlarını kabul etmiş sayılırlar. Hiçbir itiraz kabul edilemez

Yarışma, Seçici Kurulda görev alanların ve birinci derece yakınlarının dışında 18 yaş üstü genel katılıma açıktır!
ESERLERİN SON KATILMA TARİHİ: 29 EKİM 2019 

Eserlerin gönderileceği adres :
Fidan Kimya İstanbul – Merkez Ofis 
İstanbul boya ve Vernikçiler San.Sit. No:8/50 Tuzla-İstanbul
+90 216 304 29 29
Fidan Kimya Kırklareli – Fabrika 
Kırklareli OSB 5.Cadde No:8 Kızılcıkdere Mevkii Merkez – KIRKLARELİ
+90 288 263 43 39

JÜRİ: 
Prof. Or. H. Müjde AYAN {Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi) • Prof. Rıdvan COŞKUN {Eskişehir Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Prof. İhsan OOGRUSÖZ {Çanakkale Onsekizmart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Mustafa Salim AKTUG {Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Murat ATEŞLİ {Kütahya Oumlupınar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi) • Or. Öğr. Üyesi Burçin ERDİ ES {Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Güzel Sanatlar. Tasarım ve Mimarlık Fakültesi)

KATILIM FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir